Ã–VRIGT / Mattor / Torba 7358294

nr 735 8294

Torba

Yomut, tidigt 1900-tal, 40x85

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 januari 2012
kl 18:22:29

23/1 12:51:12 1      Vinnande bud